Floorball Rulers SUMMER Open 5+1

5. ročník

turnaj prioritne pre profi florbalistov

leto 2018

presný termín pripravujeme

Dolný Kubín

zimný štadión

Počet tímov

12

Základné informácie

Prihlásenie a poplatky

Po prihlásení sa na turnaj cez prihlasovací formulár je potrebné do … uhradiť štartovné vo výške … na nižšie uvedený účet. Bez tejto úhrady nebude vaše prihlásenie platné a tím na turnaji nebude môcť hrať.
Bankové spojenie: VÚB
IBAN: SK7002000000003368373351
BIC (SWIFT) kód: SUBASKBX

Identifikačné náramky

Identifikačný náramok je povinný pre každého hráča, ktorý sa zúčastní zápasu. Cena náramku je 4,- €, zakúpite si ich pri registrácii v úvodný deň turnaja. Náramok okrem štartu v zápasoch oprávňuje svojho majiteľa využiť rôzne zľavy a akcie od partnerov turnaja. Ak v zápase nastúpi hráč bez náramku, bude výsledok kontumovaný v prospech súpera.

Hracie plochy

Turnaj sa bude hrať na ihrisku o rozmeroch 38×18 m na zimnom štadióne.

História

2017: Turnaj sa nekonal
2016: 1. FBC Skalica | 2. Šikágo | 3. Fram Florbal
2015: 1. Šikágo | 2. Likavka
2014: 1. Ostravské Blesky | 2. Šikágo | 3. FBK Tvrdošín
2013: 1. FBK Tvrdošín | 2. Mix Friends | 3. Om Drakar

Propozície

Riziko zranenia

Všetci účastníci štartujú na turnaji na vlastné nebezpečenstvo, odporúčame mať pri sebe preukaz poistenca. Pre prípad drobných zranení bude v hale k dispozícii lekárnička s príslušenstvom.

Pravidlá

Turnaj sa bude hrať podľa pravidiel Medzinárodnej florbalovej federácie IFF. Jeden zápas sa hrá na 2×15 minút (organizátor si vyhradzuje právo na zmenu, ak si to vyžiada čas, priestor a počet prihlásených tímov). Time-out je povolený až v súbojoch vyraďovacej časti. Zápasy budú rozhodovať rozhodcovia s platnou licenciou.

Za výhru v základnej skupine získa tím 3 body, za remízu 1 a za prehru 0 bodov. Ak po odohraní všetkých zápasov základnej skupiny majú tímy na svojom konte rovnaký počet bodov, o konečnom poradí rozhoduje:
1. počet bodov získaných vo vzájomnom zápase
2. celkové skóre
3. celkový počet strelených gólov
4. žreb

Do vyraďovacej časti turnaja postupujú všetci účastníci. Organizátor upresní postupový kľúč potom, ako bude potvrdená účasť všetkých tímov.

V prípade nerozhodného výsledku v zápase vyraďovacej časti nasleduje séria troch trestných nájazdov. Ak sa nerozhodne, nasledujú trestné nájazdy systémom tzv. náhlej smrti.

Hráči

Každý tím musí najneskôr pri registrácii odovzdať súpisku (vhodnejšie je poslať ju emailom vopred). Účasť majú povolenú muži od 15 rokov a ženy od 18 rokov. V priebehu turnaja je možné súpisku dopĺňať, ale dopísaný hráč musí odohrať aspoň jeden zápas základnej skupiny.

Jeden hráč môže nastúpiť len za jedno družstvo. Pri neoprávnenom štarte hráča bude príslušný zápas kontumovaný výsledkom 0:5 v neprospech tímu, v ktorom nepovolený hráč nastúpil.

Zápasy

Organizátor si vyhradzuje právo na zmeny v uverejnenom rozpise. O zmene budú informovaní všetci vedúci družstiev, ktorých sa daná zmena týka.

Vzhľadom k obmedzenému počtu šatní v hale budú tieto používané len ako prechodné. Po prezlečení sa pred zápasom je nutné, aby si tím odniesol všetky veci na ihrisko. Počas celého turnaja organizátor neručí za stratu osobných vecí.

Účastníkom odporúčame mať pri sebe aspoň dve sady dresov v kontrastných farbách. V prípade rovnakej farby dresov súperov sa musí družstvo, ktoré je uvedené v zápise ako hosťujúce, preobliecť do druhej sady.

Maximálna čakacia doba je 10 minút. Po jej prekročení nasleduje kontumácia 0:5 v neprospech meškajúceho tímu.

Zápasy sa hrajú systémom 5+1.

Vylúčenie hráča

Prvá červená karta znamená vylúčenie do konca daného zápasu, po druhej je hráč dištancovaný aj v nasledujúcom zápase. Ak hráč počas turnaja obdrží tri červené karty, bude z neho vylúčený.

Ocenenia

Prvé štyri tímy získajú diplomy a medaily. Bude vyhlásený najlepší strelec, najlepší brankár a najproduktívnejší hráč. Ocenenia budú odovzdané bezprostredne po skončení finálového zápasu. Víťazný tím získa finančnú prémiu vo výške 200 eur.

Prihlásené tímy

č. tím mesto (krajina)
1. tím 1 mesto 1

Novinky z Facebooku

21/01/18

Ták, ľudkovia, je to tu! Registrácia na všetky turnaje pre rok 2018 (Easter, Summer, Winter) je spustená. Na veľký letný turnaj je zvýhodnené štartovné, netreba váhať. S potenciálnymi partnermi jednáme, budeme Vás informovať. Sledujte nás a prihlasujte sa! www.rulersopen.com ... Zobraziť viacZobraziť menej

03/01/18

Takto Adam Trepáň rozhodol o tom, že bronzové medaily na Rulers Winter Open 2017 získal tím FBC Medvede. ... Zobraziť viacZobraziť menej

Adamove nájazdy Týmito dvoma nájazdami nám Adam Trepáň zabezpečil tretie miesto na štefanskom zimnom rulerse. Škoda, že nemáme záznamy zo všetkých nájazdov, pretože zákroky nášho ...

31/12/17

Na našej webstránke nájdete kompletné výsledky a výber štatistík z Rulers Winter Open 2017. Pri spracúvaní sme zistli malú chybičku: Michalovi Franekovi sme počas turnaja omylom namiesto dvoch gólov započítali dve asistencie. To znamená, že okrem toho, že je Michal najproduktívnejším hráčom turnaja, je aj jeho najlepším strelcom. Michal, diplom máš u nás.

rulersopen.com/aktualny-turnaj/
... Zobraziť viacZobraziť menej

28/12/17

Používateľ Rulers Open Dolný Kubín si zmenil titulnú fotku. ... Zobraziť viacZobraziť menej

26/12/17

Expresné zhodnotenie:
1. Trenovec
2. Hrotiči
3. Medvede
Všetkým zúčastneným z celého srdca ďakujeme za krásny turnaj. Podrobnosti a štatistiky prinesieme čoskoro na našom webe.
P. S.: S tou fazuľou a kapustou ste nám moc nepomohli, najbližší týždeň naša strava veľmi pestrá nebude.
P. S. 2: A vetrať budeme do mája.
... Zobraziť viacZobraziť menej