Floorball Rulers SUMMER Open 4+1

4. ročník

florbalový turnaj pre všetkých hráčov bez ohľadu na výkonnosť

11. - 13. 8. 2017

druhý augustový víkend, od piatku do nedele

Dolný Kubín

zimný štadión, v prípade veľkého počtu mužstiev aj ďalšia hala

Počet tímov

neobmedzený, s prihláškou ale nečakajte do poslednej chvíle

Základné informácie

Prihlásenie a poplatky

Po prihlásení sa na turnaj cez prihlasovací formulár je potrebné do 28. júla uhradiť štartovné vo výške 110,- € na nižšie uvedený účet. Bez tejto úhrady nebude vaše prihlásenie platné a tím na turnaji nebude môcť hrať.
Bankové spojenie: VÚB
IBAN: SK7002000000003368373351
BIC (SWIFT) kód: SUBASKBX

Identifikačné náramky

Identifikačný náramok je povinný pre každého hráča, ktorý sa zúčastní zápasu. Cena náramku je 4,- €, zakúpite si ich pri registrácii v úvodný deň turnaja. Náramok okrem štartu v zápasoch oprávňuje svojho majiteľa využiť rôzne zľavy a akcie od partnerov turnaja. Ak v zápase nastúpi hráč bez náramku, bude výsledok kontumovaný v prospech súpera.

Hracie plochy

Turnaj sa bude hrať na dvoch ihriskách o rozmeroch 30×14 m na zimnom štadióne. V prípade potreby (kapacita turnaja je neobmedzená) bude otvorené aj tretie ihrisko na obchodnej akadémii.

História

2017: 1. Suomi Třinec (CZ) | 2. Pupkáči | 3. OM Drakar
2016: 1. OM Drakar | 2. Black Shadows (PL) | 3. Humpolec
2015: 1. OM Drakar | 2. Humpolec | 3. FBK Partizánske
2014: 1. OM Drakar | 2. DRU FLORZA | 3. Humpolec

Propozície

Riziko zranenia

Všetci účastníci štartujú na turnaji na vlastné nebezpečenstvo, odporúčame mať pri sebe preukaz poistenca. Pre prípad drobných zranení bude v hale k dispozícii lekárnička s príslušenstvom.

Pravidlá

Turnaj sa bude hrať podľa pravidiel Medzinárodnej florbalovej federácie IFF. Jeden zápas sa hrá na 2×15 minút (organizátor si vyhradzuje právo na zmenu, ak si to vyžiada čas, priestor a počet prihlásených tímov). Time-out je povolený až v súbojoch vyraďovacej časti. Zápasy budú rozhodovať rozhodcovia s platnou licenciou.

Za výhru v základnej skupine získa tím 3 body, za remízu 1 a za prehru 0 bodov. Ak po odohraní všetkých zápasov základnej skupiny majú tímy na svojom konte rovnaký počet bodov, o konečnom poradí rozhoduje:
1. počet bodov získaných vo vzájomnom zápase
2. celkové skóre
3. celkový počet strelených gólov
4. žreb

Do vyraďovacej časti turnaja postupujú všetci účastníci. Organizátor upresní postupový kľúč potom, ako bude potvrdená účasť všetkých tímov.

V prípade nerozhodného výsledku v zápase vyraďovacej časti nasleduje séria troch trestných nájazdov. Ak sa nerozhodne, nasledujú trestné nájazdy systémom tzv. náhlej smrti.

Každý tím musí najneskôr pri registrácii odovzdať súpisku (vhodnejšie je poslať ju emailom vopred). Účasť majú povolenú muži od 15 rokov a ženy od 18 rokov. V priebehu turnaja je možné súpisku dopĺňať, ale dopísaný hráč musí odohrať aspoň jeden zápas základnej skupiny. V jednom tíme môžu figurovať najviac dvaja extraligoví hráči!

Jeden hráč môže nastúpiť len za jedno družstvo. Pri neoprávnenom štarte hráča bude príslušný zápas kontumovaný výsledkom 0:5 v neprospech tímu, v ktorom nepovolený hráč nastúpil.

Hráči
Zápasy

Organizátor si vyhradzuje právo na zmeny v uverejnenom rozpise. O zmene budú informovaní všetci vedúci družstiev, ktorých sa daná zmena týka.

Vzhľadom k obmedzenému počtu šatní v hale budú tieto používané len ako prechodné. Po prezlečení sa pred zápasom je nutné, aby si tím odniesol všetky veci na ihrisko. Počas celého turnaja organizátor neručí za stratu osobných vecí.

Účastníkom odporúčame mať pri sebe aspoň dve sady dresov v kontrastných farbách. V prípade rovnakej farby dresov súperov sa musí družstvo, ktoré je uvedené v zápise ako hosťujúce, preobliecť do druhej sady.

Maximálna čakacia doba je 10 minút. Po jej prekročení nasleduje kontumácia 0:5 v neprospech meškajúceho tímu.

Zápasy sa hrajú systémom 4+1.

Vylúčenie hráča

Prvá červená karta znamená vylúčenie do konca daného zápasu, po druhej je hráč dištancovaný aj v nasledujúcom zápase. Ak hráč počas turnaja obdrží tri červené karty, bude z neho vylúčený.

Ocenenia

Prvé štyri tímy získajú diplomy a medaily. Bude vyhlásený najlepší strelec, najlepší brankár a najproduktívnejší hráč. Ocenenia budú odovzdané bezprostredne po skončení finálového zápasu. Víťazný tím získava právo bezplatne štartovať v nasledujúcom ročníku tohto turnaja.

Prihlásené tímy

č. tím mesto (krajina)
1. Lunatic Zebras Dolný Kubín
2. Pupkáči Oravský Biely Potok
3. II. FBC Székesféhervár Topoľčany
4. Dynamo Typilsi Topoľčany
5. Mix Team Žilina
6. Muflon Bratislava
7. Stroskotanci Dolný Kubín
8. IBK Humpolec Trstená
9. FBC WR Senators Björnar Liptovský Mikuláš
10. Spartak Včelín Martin
11. FBK Spartans Martin
12. Sparta Košice Košice
13. Drevorubači Martin
14. Black Shadows Nowy Targ (PL)
15. Miners Hodruša – Hámre Hodruša – Hámre
16. Suomi Třinec Třinec (CZ)
17. FBC Sliače Liptovské Sliače
18. FBC Jokers Žilina
19. Gejzkovia Prievidza
20. 1. FBK L. Revúce Liptovské Revúce

Novinky z Facebooku

02/10/17

Nech sa páči program na Štefana 😉 ... Zobraziť viacZobraziť menej

Winter Rulers Open 4+1

december 26, 2017, 7:30am - december 26, 2017, 8:00pm

Všetkých priaznivcov florbalu pozývame na nultý ročník Štefanského turnaja. Tešiť sa môžete na dobrú kapustnicu či nejaké to pivečko. Propozície, registráciu a všetky informácie n...

02/10/17

Všetkých priaznivcov florbalu pozývame na nultý ročník Štefanského turnaja. Tešiť sa môžete na dobrú kapustnicu či nejaké to pivečko. Propozície, registráciu a všetky informácie nájdeš na webe.
www.rulersopen.com
... Zobraziť viacZobraziť menej

Winter Rulers Open 4+1

december 26, 2017, 7:30am - december 26, 2017, 8:00pm

Všetkých priaznivcov florbalu pozývame na nultý ročník Štefanského turnaja. Tešiť sa môžete na dobrú kapustnicu či nejaké to pivečko. Propozície, registráciu a všetky informácie n...

30/09/17

Nieže by ste sa doteraz nemohli prihlasovať na RULERS WINTER OPEN, ale od dnes už vaše prihlášky očakávame. Na Štefana do Kubína na florbal! rulersopen.com/winter/ ... Zobraziť viacZobraziť menej

17/09/17

Rulers Open Dolný Kubín zdieľa fotku používateľa Dolnokubínska florbalová liga. ... Zobraziť viacZobraziť menej

18/08/17

Fotky od Radky ... Zobraziť viacZobraziť menej