• 4. ročník

  florbalový turnaj pre všetkých hráčov bez ohľadu na výkonnosť

 • jar 2019

  presný termín včas zverejníme

 • Dolný Kubín

  gymnázium, v prípade veľkého počtu mužstiev aj ďalšia hala

 • Počet tímov

  12 a viac

Základné informácie

Prihlásenie a poplatky

Štartovné na turnaj Rulers Easter Open je 85,- eur. Po prihlásení sa na turnaj je potrebné do ??? uhradiť minimálne zálohu vo výške 50,- eur. Záloha je nevratná! Zvyšnú sumu je možné uhradiť pri registrácii v deň turnaja. Bez úhrady štartovného nebude vaše prihlásenie platné a tím na turnaji nebude môcť hrať.
Bankové spojenie: VÚB
IBAN: SK7002000000003368373351
BIC (SWIFT) kód: SUBASKBX

Identifikačné náramky

Identifikačný náramok je povinný pre každého hráča, ktorý sa zúčastní zápasu. Náramky sú zdarma, obdržíte ich pri registrácii. Ak v zápase nastúpi hráč bez náramku a súper na túto situáciu upozorní rozhodcu, previnilý hráč dostane ČK1 (viď nižšie) a mužstvo previnilého hráča bude potrestané hrou v oslabení na 5 minút.

História

2019: ???
2018: 1. IBK Humpolec | 2. II. FBC Székesféhervár | 3. Všetko alebo nič
2017: 1. Toxicbass | 2. FBK Partizánske | 3. Majstri
2016: 1. Florbalstore Team | 2. IBK Humpolec | 3. IBF Pressburg / FBC Sliače

Propozície

Hracie plochy

Turnaj sa bude hrať na jednom ihrisku o rozmeroch 34×16m.

Riziko zranenia

Všetci účastníci štartujú na turnaji na vlastné nebezpečenstvo, odporúčame mať pri sebe preukaz poistenca. Pre prípad drobných zranení bude v hale k dispozícii lekárnička s príslušenstvom.

Pravidlá

Turnaj sa bude hrať podľa pravidiel Medzinárodnej florbalovej federácie IFF. Jeden zápas sa hrá na 2×10 minút (organizátor si vyhradzuje právo na zmenu, ak si to vyžiada čas, priestor a počet prihlásených tímov). Time-out je povolený až v súbojoch vyraďovacej časti. Zápasy budú rozhodovať rozhodcovia s platnou licenciou.

V prípade nerozhodného výsledku nasledujú samostatné nájazdy, a to v skupinových zápasoch systémom tzv. rýchlej smrti, v zápasoch vyraďovacej časti najprv séria troch nájazdov, a až potom rýchla smrť.

V základnej skupine získa tím za výhru v riadnom čase 3 body, za výhru po nájazdoch 2, za prehru po nájazdoch 1 a za prehru v riadnom čase 0 bodov. Ak po odohraní všetkých zápasov základnej skupiny majú tímy na svojom konte rovnaký počet bodov, o konečnom poradí rozhoduje:
1. počet bodov získaných vo vzájomnom zápase
2. celkové skóre
3. celkový počet strelených gólov
4. žreb

Do vyraďovacej časti postupujú všetky tímy.

Hráči

Každý tím musí najneskôr do ??? na kontaktný e-mail zaslať súpisku. Účasť majú povolenú muži od 15 rokov a ženy od 17 rokov. V priebehu turnaja je možné súpisku dopĺňať, ale aby hráč mohol nastúpiť na zápas vyraďovacej časti, musí odohrať aspoň jeden zápas základnej skupiny.

Jeden hráč môže nastúpiť len za jedno družstvo. Pri neoprávnenom štarte hráča bude príslušný zápas kontumovaný výsledkom 0:5 v neprospech tímu, v ktorom nepovolený hráč nastúpil.

Organizátor si na základe zlých skúseností vyhradzuje právo na nepovolenie štartu v turnaji konfliktným a problémovým hráčom.

Zápasy

Organizátor si vyhradzuje právo na zmeny v uverejnenom rozpise. O zmene budú informovaní všetci vedúci družstiev, ktorých sa daná zmena týka.

Vzhľadom k obmedzenému počtu šatní v hale budú tieto používané len ako prechodné. Po prezlečení sa pred zápasom je nutné, aby si tím odniesol všetky veci na ihrisko. Počas celého turnaja organizátor neručí za stratu osobných vecí.

Účastníkom odporúčame mať pri sebe aspoň dve sady dresov v kontrastných farbách. V prípade rovnakej farby dresov súperov sa musí družstvo, ktoré je uvedené v zápise ako hosťujúce, preobliecť do druhej sady.

Maximálna čakacia doba je 10 minút. Po jej prekročení nasleduje kontumácia 0:5 v neprospech meškajúceho tímu.

Zápasy sa hrajú systémom 4+1.

Vylúčenie hráča

ČK1 vedie automaticky k vylúčeniu do konca zápasu, ČK2 znamená stop na nasledujúci zápas a ČK3 vedie k vylúčeniu previnilého do konca turnaja. Hráč, ktorý dostane červenú kartu, musí opustiť hraciu plochu a nemôže sa zdržovať pri striedačkách, pri zapisovateľskom stolíku ani v hľadisku.

Ocenenia

Prvé tri tímy získajú diplomy a medaily. Bude vyhlásený najlepší strelec, najlepší brankár a najproduktívnejší hráč. Ocenenia budú odovzdané bezprostredne po skončení finálového zápasu.

Prihlásené tímy

č. tím mesto (krajina)
1. Lunatic Zebras Dolný Kubín
2. Všetko alebo nič Orava

Novinky z Facebooku

16/07/18

Priatelia, v sobotu sa budú diať veci! Naživo vyžrebujeme víťaza našej poslednej facebookovej súťaže a hlavne, rozdelíme prihlásené tímy do skupín. V sobotu buďte naladení!
Momentálne je prihlásených 18 super tímov, máme plno nováčikov a my sa už veľmi tešíme. Ešte stále je možnosť prihlásiť sa, ale do uzávierky sú to naozaj už len hodiny, neváhajte!

piatkový welcome drink - sobotný obed - nedeľné raňajky - energetický balíček - voľný vstup a zľavy na florbalovej párty - zľava na jazdu lanovkou na Kubínskej holi - toto všetko má každý hráč v cene náramku

množstvo zápasov (každý tím má garantované 4 zápasy), súťaž v presnosti streľby, súťaž v samostatných nájazdoch, grilované špeciality, florbalová párty

Priatelia, takýto nabitý Rulers tu ešte nebol. Posledné 4 dni na prihlásenie.
... Zobraziť viacZobraziť menej

10/07/18

Kamaráti, termín uzávierky tímov (a štartovného!) na Rulers Summer Open je o 10 dní. Už naozaj nie je na čo čakať. ... Zobraziť viacZobraziť menej

04/07/18

Priatelia, už len niečo viac ako dva týždne ostáva do uzávierky prihlášok a do posledného termínu na úhradu štartovného na Rulers Summer Open. Neváhajte, nečakajte, nevajatajte!
Welcome drink, sobotný obed, nedeľné raňajky, zľava na lanovku na Kubínskej v cene náramku.
Veľa florbalu, súťaž v presnosti streľby, v samostatných nájazdoch, súťaž o barového šampióna, florbalová párty.
Originálne medaily, poháre a prize money.

No a pred letným Rulersom tu máme pre vás jednu z posledných súťaží o odznak a drink v rulersáckom bufete s (bývalým?) reprezentatom Lašťom: Tipnite si víťaza Majstrovstiev sveta vo futbale v Rusku. Pozor, platia iba tipy, ktoré boli v komente zverejnené pred výkopom prvého štvrťfinálového stretnutia (6. júl, 16.00, URU - FRA).
... Zobraziť viacZobraziť menej

25/06/18

Kamoškovia, toto z Facebooku určite poznáte. Takže do komentárov píšte výsledok (nie postup riešenia, prosím). Zo správnych odpovedí vyžrebujeme víťaza tradičnej odmeny - odznačika a drinku s Lašťom v rulersáckom bufete. ... Zobraziť viacZobraziť menej