Floorball Rulers EASTER Open

3. ročník

florbalový turnaj pre všetkých hráčov bez ohľadu na výkonnosť

Jar 2018

presný termín pripravujeme, sledujte nás

Dolný Kubín

o presnom mieste konania turnaja budeme včas informovať

Počet tímov

upresníme včas, počet tímov je závislý od miesta konania turnaja

Základné informácie

Prihlásenie a poplatky

Po prihlásení sa na turnaj cez prihlasovací formulár je potrebné do … uhradiť štartovné vo výške … eur na nižšie uvedený účet. Bez tejto úhrady nebude vaše prihlásenie platné a tím na turnaji nebude môcť hrať.
Bankové spojenie: mBank
IBAN: SK5483605207004205700949
BIC (SWIFT) kód: BREXSKBX

Identifikačné náramky

Upresníme včas.

Hracie plochy

Upresníme včas.

História

2016: 1. Toxicbass | 2. FBK Partizánske | 3. Majstri
2015: 1. Florbalstore Team | 2. IBK Humpolec | 3. IBF Pressburg / FBC Sliače

Propozície

Riziko zranenia

Všetci účastníci štartujú na turnaji na vlastné nebezpečenstvo, odporúčame mať pri sebe preukaz poistenca. Pre prípad drobných zranení bude v hale k dispozícii lekárnička s príslušenstvom.

Pravidlá

Turnaj sa bude hrať podľa pravidiel Medzinárodnej florbalovej federácie IFF. Jeden zápas sa hrá na 2×15 minút (organizátor si vyhradzuje právo na zmenu, ak si to vyžiada čas, priestor a počet prihlásených tímov). Time-out je povolený až v súbojoch vyraďovacej časti. Zápasy budú rozhodovať rozhodcovia s platnou licenciou.

Za výhru v základnej skupine získa tím 3 body, za remízu 1 a za prehru 0 bodov. Ak po odohraní všetkých zápasov základnej skupiny majú tímy na svojom konte rovnaký počet bodov, o konečnom poradí rozhoduje:
1. počet bodov získaných vo vzájomnom zápase
2. celkové skóre
3. celkový počet strelených gólov
4. žreb

Do vyraďovacej časti turnaja postupujú všetci účastníci. Organizátor upresní postupový kľúč potom, ako bude potvrdená účasť všetkých tímov.

V prípade nerozhodného výsledku v zápase vyraďovacej časti nasleduje séria troch trestných nájazdov. Ak sa nerozhodne, nasledujú trestné nájazdy systémom tzv. náhlej smrti.

Hráči

Každý tím musí najneskôr pri registrácii odovzdať súpisku (vhodnejšie je poslať ju emailom vopred). Účasť majú povolenú muži od 15 rokov a ženy od 18 rokov. V priebehu turnaja je možné súpisku dopĺňať, ale dopísaný hráč musí odohrať aspoň jeden zápas základnej skupiny.

Jeden hráč môže nastúpiť len za jedno družstvo. Pri neoprávnenom štarte hráča bude príslušný zápas kontumovaný výsledkom 0:5 v neprospech tímu, v ktorom nepovolený hráč nastúpil.

Zápasy

Organizátor si vyhradzuje právo na zmeny v uverejnenom rozpise. O zmene budú informovaní všetci vedúci družstiev, ktorých sa daná zmena týka.

Vzhľadom k obmedzenému počtu šatní v hale budú tieto používané len ako prechodné. Po prezlečení sa pred zápasom je nutné, aby si tím odniesol všetky veci na ihrisko. Počas celého turnaja organizátor neručí za stratu osobných vecí.

Účastníkom odporúčame mať pri sebe aspoň dve sady dresov v kontrastných farbách. V prípade rovnakej farby dresov súperov sa musí družstvo, ktoré je uvedené v zápise ako hosťujúce, preobliecť do druhej sady.

Maximálna čakacia doba je 10 minút. Po jej prekročení nasleduje kontumácia 0:5 v neprospech meškajúceho tímu.

Zápasy sa hrajú systémom 4+1.

Vylúčenie hráča

Prvá červená karta znamená vylúčenie do konca daného zápasu, po druhej je hráč dištancovaný aj v nasledujúcom zápase. Ak hráč počas turnaja obdrží tri červené karty, bude z neho vylúčený.

Ocenenia

Prvé štyri tímy získajú diplomy a medaily. Bude vyhlásený najlepší strelec, najlepší brankár a najproduktívnejší hráč. Ocenenia budú odovzdané bezprostredne po skončení finálového zápasu. Víťazný tím získava právo bezplatne štartovať v nasledujúcom ročníku tohto turnaja.

Prihlásené tímy

č. tím mesto (krajina)
1. Lunatic Zebras Dolný Kubín

Novinky z Facebooku

02/10/17

Nech sa páči program na Štefana 😉 ... Zobraziť viacZobraziť menej

Winter Rulers Open 4+1

december 26, 2017, 7:30am - december 26, 2017, 8:00pm

Všetkých priaznivcov florbalu pozývame na nultý ročník Štefanského turnaja. Tešiť sa môžete na dobrú kapustnicu či nejaké to pivečko. Propozície, registráciu a všetky informácie n...

02/10/17

Všetkých priaznivcov florbalu pozývame na nultý ročník Štefanského turnaja. Tešiť sa môžete na dobrú kapustnicu či nejaké to pivečko. Propozície, registráciu a všetky informácie nájdeš na webe.
www.rulersopen.com
... Zobraziť viacZobraziť menej

Winter Rulers Open 4+1

december 26, 2017, 7:30am - december 26, 2017, 8:00pm

Všetkých priaznivcov florbalu pozývame na nultý ročník Štefanského turnaja. Tešiť sa môžete na dobrú kapustnicu či nejaké to pivečko. Propozície, registráciu a všetky informácie n...

30/09/17

Nieže by ste sa doteraz nemohli prihlasovať na RULERS WINTER OPEN, ale od dnes už vaše prihlášky očakávame. Na Štefana do Kubína na florbal! rulersopen.com/winter/ ... Zobraziť viacZobraziť menej

17/09/17

Rulers Open Dolný Kubín zdieľa fotku používateľa Dolnokubínska florbalová liga. ... Zobraziť viacZobraziť menej

18/08/17

Fotky od Radky ... Zobraziť viacZobraziť menej