Dolnokubínska florbalová liga

3. ročník

ligová súťaž pre všetkých florbalistov

Jeseň 2017 - Jar 2018

presný termín pripravujeme

Dolný Kubín

Obchodná akadémia

Počet tímov

najviac 12

Základné informácie

Prihlásenie a poplatky

Po prihlásení sa do súťaže je potrebné do … uhradiť štartovné vo výške … € na nižšie uvedený účet. Bez tejto úhrady nebude vaše prihlásenie platné a tím v lige nebude môcť hrať.
Bankové spojenie: VÚB
IBAN: SK7002000000003368373351
BIC (SWIFT) kód: SUBASKBX

Hracia plocha

Súťaž sa bude hrať na ihrisku o rozmere 24×14 m na Obchodnej akadémii.

Hrací kalendár

Rozpis zápasov a presné terminy ich konania budú zverejnené, keď bude známy presný počet mužstiev. Hrať sa bude turnajovým spôsobom, t. z. každý tím odohrá v rámci hracieho dňa viac zápasov, nie však viac ako tri.

História

2006/07 (2.): 1. Toxicbass | 2. FBK Dolný Kubín | 3. FBK Lokca
2005/06 (1.): 1. FBK Dolný Kubín | 2. OM Drakar | 3. FBC Medvede Team Žilina
2004/05 (0.): 1. FBK Dolný Kubín | 2. Dynamo | 3. FBK Lokca

Propozície

Riziko zranenia

Všetci účastníci štartujú v súťaži na vlastné nebezpečenstvo, odporúčame mať pri sebe preukaz poistenca.

Pravidlá

Turnaj sa bude hrať podľa pravidiel Medzinárodnej florbalovej federácie IFF. Jeden zápas sa hrá na 2×20 minút (organizátor si vyhradzuje právo na zmenu, ak si to vyžiada čas, priestor a počet prihlásených tímov).

Za výhru v základnej časti získa tím 3 body, za remízu 1 a za prehru 0 bodov. Ak po odohraní všetkých zápasov majú tímy na svojom konte rovnaký počet bodov, o konečnom poradí rozhoduje:
1. počet bodov získaných vo vzájomnom zápase
2. celkové skóre
3. celkový počet strelených gólov
4. žreb

Do vyraďovacej časti súťaže postupujú všetci účastníci.

V prípade nerozhodného výsledku v zápase vyraďovacej časti nasleduje séria troch trestných nájazdov. Ak sa nerozhodne, nasledujú trestné nájazdy systémom tzv. náhlej smrti.

Hráči a zápasy

Účasť v lige majú povolenú muži od 15 rokov a ženy od 18 rokov. V priebehu súťaže je možné súpisku ľubovoľne dopĺňať. Vo vyraďovacej časti môžu nastúpiť len tí hráči, ktorí odohrali aspoň jeden zápas základnej časti! Jeden hráč môže nastúpiť len za jedno družstvo. Hosťovanie (požičanie si hráča, napr. pri nedostatočnom počte vlastných hráčov) je možné, len ak s ním súhlasí súper.

Zápasy sa hrajú systémom 4+1, ak tím nebude mať na zápas k dispozícii aspoň štyroch hráčov, zápas bude kontumovaný v jeho neprospech.

Ocenenia

Všetky tímy získajú diplomy, prvé tri tímy z vyraďovacej časti medaily a víťaz získa pohár. Ocenený bude najlepší strelec súťaže a najlepší hráč z každého tímu. Ocenenia budú odovzdané bezprostredne po skončení finálového zápasu.

Prihlásené tímy

č. tím mesto (krajina)
1. Lunatic Zebras Dolný Kubín
2. FBK Dolný Kubín Dolný Kubín
3. Toxicbass Dolný Kubín

Novinky z Facebooku

02/10/17

Nech sa páči program na Štefana 😉 ... Zobraziť viacZobraziť menej

Winter Rulers Open 4+1

december 26, 2017, 7:30am - december 26, 2017, 8:00pm

Všetkých priaznivcov florbalu pozývame na nultý ročník Štefanského turnaja. Tešiť sa môžete na dobrú kapustnicu či nejaké to pivečko. Propozície, registráciu a všetky informácie n...

02/10/17

Všetkých priaznivcov florbalu pozývame na nultý ročník Štefanského turnaja. Tešiť sa môžete na dobrú kapustnicu či nejaké to pivečko. Propozície, registráciu a všetky informácie nájdeš na webe.
www.rulersopen.com
... Zobraziť viacZobraziť menej

Winter Rulers Open 4+1

december 26, 2017, 7:30am - december 26, 2017, 8:00pm

Všetkých priaznivcov florbalu pozývame na nultý ročník Štefanského turnaja. Tešiť sa môžete na dobrú kapustnicu či nejaké to pivečko. Propozície, registráciu a všetky informácie n...

30/09/17

Nieže by ste sa doteraz nemohli prihlasovať na RULERS WINTER OPEN, ale od dnes už vaše prihlášky očakávame. Na Štefana do Kubína na florbal! rulersopen.com/winter/ ... Zobraziť viacZobraziť menej

17/09/17

Rulers Open Dolný Kubín zdieľa fotku používateľa Dolnokubínska florbalová liga. ... Zobraziť viacZobraziť menej

18/08/17

Fotky od Radky ... Zobraziť viacZobraziť menej